Máme rádi světlo

Ti, kteří však zcela jistě existují jsou ta druhá sorta. Totiž ti, kteří mají rádi světlo vždy a všude. Chtějí jej za všech okolností a pokud je to možné, tak při světle i spí. Kdo ví, který z těchto dvou tvorů je horší. A protože víme, že se upíři na naší zemi možná nevyskytují, bude to ten druhý tvor.  

Ten zatvrzele umisťuje světelné zdroje všude, kde vidí jen trochu příšeří. Bojí se každého tmavého koutu, a tak tam strčí cokoli co svítí. Je zkušený, moc dobře ví, že za nejlepší světelný zdroj jsou v současnosti považovány Led žárovky Megaman https://www.lightpark.cz/led-zarovky/?par=produktova-rada|megaman-led. Proto je také objednává na výše uvedeném serveru, protože si šetří svůj čas.  

Druhy žárovek

Tento tvor, bojící se tmy již dávno všechny zastaralé klasické žárovky zlikvidoval. Pochopitelně, že ekologickým způsobem. Spočítal si totiž tu velkou úsporu při použití nových Megamanů, a bylo mu jasné, že to se starými žárovkami tak prostě dál nejde. Nyní svítí lépe a více, ale přesto za méně peněz. Což jej hodně těší a vsadil by se, že by to rozhodně potěšilo každého. Ono totiž když přijde jednou v roce (marně tvor pátrá proč jen jednou v roce) vyúčtování za spotřebu elektrické energie, nikdy to nebyl důvod k nějakému veselému křepčení kolem elektroměru. Spíše to byla na převrácení očí v sloup a spousty škaredých nadávek.  

Nu, nyní poprvé tomu bylo jinak. Přestože tvor má doma světel skutečně hodně, skoro na každém rohu a ano, i venku si řádné svítí, byl s vyúčtováním spokojen. Peníze skutečně ušetřeny byly. Kdopak by neměl radost. Pokud třeba i vy chcete mít takovou radost tak si ony žárovky na výše uvedeném linku objednejte a uvidíte sami, že to, co jste si přečetli není žádní pohádka.  

Více barevných světel

Tyto druhy žárovek jsou totiž stavěny úplně jinak než zastaralé klasické, proto mohou vydat více světla, ale spotřebují méně energie. Ovšem technický rozbor si musíte přečíst již v jiném článku. Vy prostě jen vyzkoušejte a uvidíte.