Co pro vás znamená instalatér nonstop


Když se nastěhujete do zrekonstruované nemovitosti a začnete ji užívat, zdá se vše nové, krásné, a hlavně spolehlivé. Elektrické zásuvky a svítidla fungují, vodovodní baterie vám poskytne teplou i studenou vodu, vytápění hřeje, okna těsní, zdá se, že vás nemůže nic rozházet, a klidně si naplánujete v interiéru oslavu vašich narozenin. Jste si jistí, že přizvaní hosté ocení váš bytový komfort, a že jim můžete také nabídnout patřičné občerstvení.

instalatérské rozvody

Stačí však docela nepatrná drobnost, která celý víkend může pokazit. Pokuste si představit, že pouhé dva týdny po rekonstrukci praskne v jedné z armatur těsnění a voda začne pronikat do okolního zdiva. A do toho se vám zanese odpad na toaletě, který nelze prorazit gumovým zvonem a vypadá to, že je závada až někde v kanalizaci. Co s tím?

hadicová spojka

Nevěšte hlavu a nepropadejte panickému zděšení, vše se dá vyřešit v podstatě ihned, protože instalatéři udržují nonstop pohotovost. Toto je jeden z důležitých momentů v lidském životě, kdy bychom si měli zafixovat ve své mysli, že instalatéra seženete i v sobotu ráno, kdy ostatní ještě spí, a rozhodně se nechystají do pracovního procesu. Instalatér nonstop je služba, která funguje doopravdy „nonstop“, tedy i v noci, a třeba i o vánočních svátcích. Jde o to, že některé závady mohou způsobit nejen nepříjemnosti, ale také zavinit značné poškození a zničení majetku a nebezpečné úrazy či dokonce úmrtí.

Domníváte se, že jsme to s tím úmrtím přehnali, a že prasklá voda v domácnosti přece nikoho nezabije? Může tomu tak být, pokud pronikne voda tažená ve zdi až do elektroinstalace a skrze vodivé prostředí vás při doteku usmrtí kaluž na zemi nebo dotek na mokré zdi. Instalatéři se ale také starají o plynová zařízení a únik plynu a následný výbuch a požár vám také může přivodit zranění neslučitelná se životem.