Fitness jídlo vám přiveze „pošťák“

Fitness stravu domů vám doveze „pošťák“, ale v autě s chladícím zařízením firmy, která pro vás vaří čerstvá a vynikající a zároveň zdravá jídla! Vy už nemusíte neustále denně vymýšlet jídelníček, a to tak, aby splňoval všechny atributy zdravého stravování. Navíc – nutriční specialisté se postarali, aby hotová jídla měla všechny vitamíny a minerály, které vaše tělo potřebuje a tudíž není již potřeba, abyste se ládovali dalšími vitamíny a minerálními látkami – za ty můžete právě teď ušetřit, protože je najdete ve vaší stravě. Jídelníček je vskutku obdivuhodně pestrý a jsou v něm zastoupeny všechny nutrienty, které potřebujete pro váš fitness život.

krabičková dieta

Pokud si objednáte jakoukoliv stravu až domů, bude uspořádána v krabičkách v ekologickém obalu. Bohužel tento obal je nevratný, jelikož česká legislativa toto neupravuje. Jídlo si můžete přendat a ohřát na sporáku anebo ohřát přímo v krabičce v mikrovlnné troubě. Tuto poslední jmenovanou možnost ohřevu ocení zvláště lidé, kteří se stravují v zaměstnání.

zdravý salát

Nejlépe je jíst „krabičky“ v pravidelných intervalech. Nastavte si stejnou hodinu snídaně, oběda i večeře, a to tak, aby žaludek stačil v tomto mezidobí strávit snězené jídlo. Všeobecně se doporučuje jíst po třech až čtyřech hodinách. Poslední jídlo je vhodné jíst alespoň tři hodiny před spaním. Je už dávno odhalený mýtus – jíst nejpozději v 18 hodin. To platilo možná před deseti až dvaceti lety, a proto tento mýtus stále v našem životě přetrvává, ale už dávno moderní doba potvrdila, že je to hloupost. S naprosto prázdným kručícím žaludkem od šesti hodin odpoledne do půlnoci, než se odeberete na vaše lože, je spíše na škodu a trápíte se hlady. A o to při dietním stravování ani fitness stravě přece nejde. Jde především o to jíst zdravě, dostatečně a být v pohodě a mít klidnou a veselou mysl.