Nebankovní hypotéka – americká hypotéka

Žádné poplatky předem, hypotéka na dlouhých 30 let, snadné vyřízení, žádné zbytečné papírování, tolerance záznamů a úrok od 3% p.a.? To vše je možné, když si vyberete naši českou kapitálovou společnost. Jedná se o peníze, které můžete použít jakkoliv.

bankovky a mince

Buďto formou spotřebitelského úvěru, který pro vás velice výhodně zprostředkujeme u některého z našich dlouholetých partnerů s exkluzivními podmínkami, které jinde nenajdete, nebo jako podnikatelský úvěr, na které se zaměřujeme.

  • Jedna kapsa prázdná, druhá vysypaná
  • Jak zoufalé pořekadlo, které však v mnohých ohledech vystihuje vaši situaci? V tom případě nezoufejte, máme pro vás řešení! https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/

muž v chudobě

Na úvod – představení společnosti

Možná si myslíte, že jako nebankovní společnost máme nekalé úmysly, a že v půjčce bude nějaký zádrhel a proto vás chceme přesvědčit o opaku. Jsme spolehlivá česká společnost s českým kapitálem. Poskytujeme vlastní prostředky k tomu, abychom mohli lidem půjčit peníze. Zejména se jedná o lidi, kteří jsou opravdu v nouzi, a proto jsou na trhu možnosti, nebankovní společnosti, které půjčují i lidem, kteří jsou takzvaně v bryndě, mají záznam v registru dlužníků, nebo nemohou dokazovat výši svého příjmu či mají nízké daňové přiznání v případě podnikatelů. S těmito hroubkami totiž v bance v žádném případě peníze nedostanete.

obchodování na burze

Jenomže nebankovní společnosti nejsou bankami a proto mají daleko mírněji nastavená pravidla. Co v bance není možné, to u nás možné je a ještě s výhodami. Například zajistíme stejně výhodné podmínky splácení, nízkou úrokovou sazbu jako v běžné bance nebo předčasné splacení úvěru zcela zdarma a bez poplatků. Navíc je celkově vyřizování takovéto hypotéky daleko snazší, než je tomu v bankách. Takže věřte, že se nemáte čeho obávat a můžete v nás vložit svou důvěru.

  • Americká hypotéka může mít splatnost až dlouhých 30 let. Je možná tolerance záznamů. Neplatí se žádné poplatky předem. Získáte až 70% odhadu nemovitosti.