Něco mezi nebem a zemí

Není vůbec málo lidí, kteří věří na duchovno mezi nebem a zemí. Nemusí se jednat pouze o nadpřirozené bytosti, zajímat vás můžou i oblasti, jakými jsou karma, osud nebo i úkaz jménem štěstí, které jednou máte a jindy zase nikoli.

Pokud váš životní styl vedete směrem za poznáním tajemství, na které neznáte odpověď, je dost možné, že se dozvíte několik odpovědí nebo si jich i sami vyložíte, abyste uspokojili vaši touhu po tom, co vás zajímá a fascinuje.
stín na kartách

Věříte na karmu a její sílu?

Karma je jakési duchovno, které si vás najde v případě, že nejednáte čestně a s čistým svědomím.

Říká se, že pokud provedete něco, na co rozhodně nemůžete být pyšní, jednou se vám to vrátí – a to i s úroky. V mnoha případech se můžete přesvědčit o tom, že to v životě tak i funguje. Je to takzvaný nadpřirozený proces, který je spravedlivý a nutí nás zamyslet se nad tím, jaký styl života vedeme a čeho všeho se dopouštíme bez svědomí, které si nás jednou stejně najde a spočítá nám to.

Snad ani není možné, nevěřit na ni a myslet si, že je to pouhá náhoda, která s karmou nemá nic společného.

Osud – něco co nejde chytit a ani ovlivnit

To, jaký život budeme vést máme sice ve vlastních rukou, ale vše, co se nám v něm přihodí, koho v něm potkáme a jak dlouho ho vlastně budeme vést je něco, co máme napsané v knize osudu, ke které nemáme přístup.

Osud je něco, na co věří hodně lidí, kteří jsou přesvědčeni o tom, že někdo nebo něco ho má pod palcem a řídí to, co se v našem životě odehraje.

Není však dobré, zahrávat si s vyšší mocí a snažit se obejít to, co je předem dané. Naopak je lepší přijat věci a situace takové, jaké jsou a říct si, že osud tomu tak jednoduše chtěl – ať se nám to líbí nebo ne.
yin yang ze svíček

Štěstí je opravdu krásná věc

Ovšem k nikomu z nás nepřijde automaticky a nebude ho provázet celý život. Něco tak prchavého a vzácného jako je štěstí (ať už v životě, práci, ve sportu nebo v lásce), máme ve svých rukou a můžeme si ho zasloužit pouze vlastním úsilím a vírou, že existuje.

Důkazem toho jsou i situace, kdy se díky těžké dřině, náramné práci a obětování veškerého času a energie dopracujete k cíli, který vám přinese nejen pocit, ale i život plný štěstí a očekávání. Stačí tomu pouze věřit a udělat něco proto, abyste ho našli konečně i vy.