Nový domov pro mladé rodiny


Líbí se vám představa, že s rodinou žijete v rodinném domě? Chtěli byste spíše novostavbu než starší, byť zrekonstruovaný dům, ale zatím nevíte jestli ho chcete na klíč nebo stavět svépomocí? Staveb svépomocí vám sice může ušetřit nějaké peníze, ale sebere vám hodně času. Proto mnozí lidé volí právě stavbu domu na klíč, protože je to jednoduché řešení. Jen je potřeba vybrat spolehlivou firmu.

Stavíme zděné domy i dřevostavby ve vysoké kvalitě za použití nejmodernějších materiálů. Klientům dodáme hotové domy, kde chybí jen kuchyňská linka a to z toho důvodu, že jde o velice individuální věc. Každý má na linku jiné požadavky, každému se líbí jiná linka, a i klienti tuto možnost sami vítají. Vzhledem k tomu že si mohou chodit osobně kontrolovat průběh stavby, ví, kdy si mohou najít firmu, která jim linku vyrobí tak, aby se mohli stěhovat po předání dokončeného domu.

dům bungalov

V našich domech najdete všechno – koupelnu, společné prostory, technickou místnost, ložnice a u některých domů se můžete těšit i na terasu nebo garáž. V nabídce máme desítky typových projektů. Stačí si tak vybrat dům, který vás nejvíce osloví, a my vám ho postavíme. A jelikož jsou projekty naše, máme možnost vám vybraný dům upravit podle vašich požadavků. Protože nám na klientech záleží, můžeme vám obstarat i stavební povolení.
Naše domy jsou nízkoenergetické – jsou vybaveny solárními panely i tepelným čerpadlem, což vám pomůže snížit náklady.

klíč k domu

Bungalov Start AV Enerdomy.cz je ideálním domem pro mladé rodiny. Užitná plocha tohoto moderního bungalovu je 70,6 m2, což je dostatečná plocha pro rodinu s jedním dítětem nebo pro samotný pár bez dětí. Jeho cena je dostupná většímu počtu zájemců o vlastní bydlení, takže jestli hledáte novostavbu za dobrou cenu, může toto být ideální volba. Nechte si postavit dům od jedné z nejlepších firem, které domy na klíč staví.