Postarejte se o Vaše koupání i po skončení sezóny

Jakmile končí léto http://www.ibiotech.cz/kategorie/davkovace a začne přicházet podzim a pomalu začíná být jasné, že koupání už je konec, protože přichází chladné dny, tak je potřeba i Vaše koupací zařízení tak zvaně uložit ke spánku a připravit na další letní sezónu. Pokud tedy chcete, aby Vám Vaše koupací zařízení sloužilo po několik dalších let, je potřeba se o něj postarat i přes období chladných dnů, kdy jej nevyužíváte, aby nedošlo k poškození mrazem či k jeho znečištění a znehodnocení.

mokrá hlava

Že nevíte, jak na zazimování nadzemního bazénu? Nevadí, my Vám poradíme. I když se Vám to bude zdát zbytečné, tak ještě naposledy zkontrolujte vodu za pomocí testeru a doplňte všechny potřebné přípravky k úpravě vody, aby všechno bylo tak jak má být. Po té snížíte hladinu vody a odstraníte z hladiny všechny plovoucí předměty, jako jsou dávkovače tablet či plováky a podobně a použijte přípravek zvaný zazimovač, který opravdu pořádně promíchejte s vodou, aby se dostal do všech částí Vašeho koupacího zařízení.

Tímto krokem však zazimování nadzemního bazénu nekončí. Proti poškození Vašeho koupacího zařízení mrazem, je potřeba do vody vložit tak zvané dilatační plováky, které díky své ohebnosti zabrání poškození stěn Vašeho koupání při rozpínání ledu, který se dá v teplotách pod nulou očekávat. Jakmile rozmístíte tyto skvělé pomocníky, tak už tedy stačí jen přikrýt koupací zařízení krycí plachtou a máte po starostech.

vlnitá hladina

Samozřejmě rozsáhlejší informace o zazimování nadzemního bazénu najdete u nás. Kromě toho, že v naší nabídce najdete všechny potřebné přípravky pro úpravu a údržbu Vašeho koupacího zařízení a také všechny potřebné pomocníky a příslušenství, Vám také poradíme a pomůžeme s péčí o Vaše koupání a také můžete využít naší skvělé služby zazimování nadzemního bazénu, kterou Vám nabízíme a provádíme ji na všech druzích a velikostech koupacích zařízení.