Tapety na zdi

Výběr typu

Tento produkt si možná pamatujete z dob minulých, kdy jednu dobu byl opravdu velmi rozšířený a mohli jsme jej vidět já spoustě různých místech. Od té doby se posunuli hodně kupředu, takže jsou ještě hezčí a zajímavější. Oproti klasické barvě je to rozhodně prvek, který vše obzvláštní, protože si můžeme vybrat propracovaný design. Těchto produktů máme hodně druhů, takže je dobré hned na začátku vybrat ten správný, aby nám dobře na zdi držely, byli dostatečně odolné, hodily se do daného prostoru a tak dále.

žlutohnědá tapeta

Mezi hodně doporučované se řadí vinylové, protože ty mají opravdu dobré vlastnosti, a ještě k tomu zvládnout skrýt nějako tu nerovnost na zdi a podobně. Cena za metr čtvereční je různá podle použitého materiálu, přičemž ty lepší jsou zpravidla dražší, ale zase mají lepší vlastnosti, takže nejlepší bývá střední cesta. Třeba v dětském pokoji se hodí omyvatelnost, kdy nečistotu můžeme snadno utřít hadříkem.

Tekutá směs

Tapety nejsou jen nějaká pás či obdélníky, které se lepí na zeď, protože mezi moderní technologii se řadí tekutá tapeta, která je oproti té klasické odlišná. Zakoupíme je totiž v podobě směsi, kterou stačí smíchat s vodou a tu následně natahujeme na stěnu. Tím je zajištěno, že i na stěnu, která není rovná můžeme nanést tuto tapetu a tím se nám krásně srovná. Vrstva tohoto materiálu zajišťuje izolaci zvukovou, čímž šéf tlumí hluk, a ještě k tomu drží uvnitř teplo, a proto ušetříme za vytápění.

modrá zeď

Cena tekuté tapety Colortap závisí na konkrétním produktu a jeho množství. Na webových stránkách je možnost shlédnout vzorník, kde na první pohled uvidíte, že nabídka je opravdu pestrá a můžeme do dané místnost vybrat ideální barvu. Společnost také prodává hladítko, pokud už nemáte svoje, přičemž s tímhle máte zaručené, že práce půjde hezky od ruky. Mají tu udávané také, na kolik vystačí jedno balení, abyste mohli nakoupit s docela slušnou přesností vhodný počet balení.