Testosteron není jen pro vyvolené


Testosteron je mužský pohlavní hormon, je potřebný ke svalové síle, vitalitě, výdrži a mimo jiné i k pevné erekci. Bez něho se muži mění v neschopné lenochy, kteří se starají o to nepodstatné, co je životem provází. To důležité ponechávají na okraji zájmu, takže bychom vlastně mohli říci, že prožívají život vzhůru nohama. Stát se mužem bez testosteronu ale není nic zajímavého a záviděníhodného, tito lidé mohou být i náladoví, mrzcí, melancholičtí, zapomnětliví, a také agresivní a podráždění i kvůli malicherným nesmyslům. Deficit testosteronu se ovšem zároveň postará o osteoporózu a typický pivní břich.

dívka v posteli

Nezřídka proto takové jedince naleznete v hospodě s kamarády u piva. Namísto, aby si vychutnávali všechny úžasné sexy ženské křivky, dopřávali sobě i partnerce jeden orgasmus za druhým a zmítali se v rozkoši nespoutané lásky, trčí u dubového stolu a vedou plytké řeči o ochutnávce nových druhů moku s pivní pěnou. Nepřipadá vám takový životní styl poněkud na nic? Den co den chodit do hospody a žít sotva na půl plynu? Nebylo by vhodné s tím přestat, dokud je ještě relativně čas?

rozverná dívka

Adaptogeny vás postaví na nohy

Až budete vstupovat na osobní váhu a zas zaznamenáte dvoukilový přírůstek během jediného týdne, řekněte raději: „Dost, takhle už to nechci!“ Ovšem pozor, neriskujte to s Viagrou bez předpisu Erectmax, mohli byste na to doplatit, mnohem bezpečnější je zajímat se o příčinu vašich problémů, s nimiž vám pomohou adaptogenní bylinky. Pozvednou hladinu testosteronu a tím pádem dodají startovací impuls k práci na sobě. Zároveň chrání před působením stresu udržováním hormonální rovnováhy, tím pádem budete moci lépe stresové vlivy ze života postupně odstraňovat.

Adaptogeny působí i jako bezpečné afrodiziakum a doplní do vašeho těla energii, potřebnou pro tělesné cvičení. Začněte každý den postupně a pomalu posilovat a během pár měsíců se zas vše dostane do normálu.