Typy psů – 2


Všechna dobrá psí plemena mají velký význam se specifikem. V následujícím seznamu 10 nejlepších psích plemen se podíváme na všechny druhy štěňat od malých po velká. Oblíbené vybíráme na základě jejich přístupu a snadného výcviku, stejně jako jejich plyšových a roztomilých prvků. Ale aby bylo jasné, milujeme všechna plemena, teď si vezměte vodítko.

Svatý Bernard

Svatý Bernard je velké stvoření s přátelskou povahou, jehož skutečný charakter je možná lépe vykreslen v přátelském rodinném hulvátovi Beethovenovi pojmenovaném po největším.

m

Cujo má kořeny již v roce 980 našeho letopočtu a přitom nenosil sudy brandy. Byl vlastně stvořen pro záchranářské práce a život v Alpách. Kvůli vážným zimám na počátku 19. století téměř zmizel. Ale byl šťastně zkřížený s novofundlandským psem, aby obnovil a udržoval jeho počet každou noc.

anglický kokršpaněl

Je určitým způsobem stálicí v umění již téměř půl století, nejprve ceněn jako kvalitní lovecký pes ve vlhkých i suchých podmínkách. Kokršpaněl byl stvořen k lovu pernaté zvěře, zejména jedné zvěře. Anglický kokršpaněl je velmi hravá a milá osobnost, která si ho dnes oblíbila jako vítaného člena mnoha rodin. Myslíme si, že princ George je na své fotce určitě sladký. Ale jednou z našich oblíbených věcí musí být rodinný kokršpaněl Lupo jako dobrý přítel dětí, když vyhání kokršpaněly. Jeho inteligentní povaha také umožňuje jeho pravidelné zaměstnávání jako čichacího psa na kubánských letištích. Takže celkově může být kokršpaněl dobrým mazlíčkem, pokud je koupen od renomovaného chovatele.

Labradorský retrívr

Labrador je přátelský a může být žlutý, čokoládový nebo černý. To vše je jedno psí plemeno a lze je nalézt v jediném vrhu známém po celém světě jako přítele. Labrador retrívr také touží pomáhat ve světě lovu, bezpečnosti a policejní práce. Tento přítulný pes je využíván také jako vodicí a služební pes.

m

Jorkšírský teriér

Je jedním z nejroztomilejších, velmi malých, ale odvážných a pozoruhodně loajálních. Jorkšírský teriér chrání svou adoptivní rodinu a může efektivně převzít dům, pokud mu dovolí dobrého chlapa, který je známý svými dlouhými hedvábnými vlasy. Jorkšír je potomkem  teriéra a Paisleyho a byl doslova vyšlechtěn jako lovec myší v severní Anglii, kde je obvykle využíván v oděvních továrnách a dolech. Může mít velký štěkot, ale není ho moc, aby to podpořil. Je malý. Miluje škádlení a dovádění s jinými psy mnohem většími, než je on, takže mějte vodítko po ruce.