Chlorování vody zvládnete hravě

Kde si myslíte, že se bere voda z vodovodního kohoutku? Tak čistá a hlavně pitná? Kdo se stará o to, aby se všem uživatelům vodovodního řádu nestala žádná nehoda v podobě žaludečních problémů, nebo těžší újmy na zdraví po požití takové vody?

Pitnou vodu má na svědomí obyčejný chlor!
Chlor může samozřejmě škodit, ale je také jediným chemickým prvkem, který i v nepatrném množství dokáže zbavit vodu bakterií, které člověku škodí. Vždycky je to o množství. Vysoká koncentrace je mnohdy cítit z veřejných koupališť, odkud odcházíme se začervenalýma očima, které nás občas i pálí. Ale je nezbytný pro bezpečnost našeho koupání.

bílé tabletky

Vy ale právě chlorem https://eshop.techneco.eu/Chlorove-tablety dokážete zabránit virům, amébám a bakteriím, aby se do Vašeho těla nedostali. A to přesně v daném množství, aby Vám naopak vysoká koncentrace neublížila!

Proč máte u domu zahradní bazén?
Pořídili jste si bazén, abyste v něm relaxovali, plavali, udržovali si kondici, nebo jen dováděli a svlažili své tělo v době úmorného vedra. Určitě by se Vám nelíbilo, kdyby se Váš bazén stal útočištěm bakterií, které ani nevidíte. A které Vám ale dokážou ukázat svou moc nad Vaším organismem.

Chraňte vodu v bazénu.
Proto musíte takovému stavu zabránit včas. Účinnými chlorovými tabletami tak rozhodně učiníte. A to naprosto bezpečně, protože budete znát přesné dávkování! Dezinfekci vody zvládnete snadno. A hlavně budete vědět, že se nikomu, kdo se do bazénové vody ve Vašem zahradním bazénu ponoří, nic nestane. Nebude mít újmu na zdraví. A o to jde především. Jinak by se jedno vykoupání ve Vašem bazénu, za nějž jste zodpovědní, mohlo stát noční můrou každého, včetně Vás.

hladina vody

Proto je chlorová tableta podle přesného a daného dávkování tak neuvěřitelně důležitá!

Koupejte se bezpečně.
Je jedno, jak velký bazén máte, a kolik vody se do něj vejde. Každé namočení by mělo být bezpečné a bez následků na zdraví koupajících se! Mějte to na paměti!