K čemu se vám hodí samolepicí etikety do tiskárny A4


Odesílání dopisů a zásilek – samolepka má jednu podstatnou výhodu – nepotřebujete žádné lepidlo a velice rychle označíte dopis nebo balík potřebnou adresou odesílatele i adresáta. Vše můžete ještě urychlit tím, že svou adresu odesílatele si vytisknete na samolepicí archy předem ve více provedeních. Máte ji pak pružně kdykoli k dispozici.

samolepicí písmenka

Skladování trvanlivých potravin v zip sáčcích – sáčky na zip perfektně poslouží kupříkladu pro tyto účely a dají se také dobře popisovat lihovým fixem, ovšem lépe viditelný popisek je vždy na bílé samolepce. Mít doma zásobu samolepicích archů se vyplatí i pro takovéto situace.

barevné štítky

Stelivo, krmivo pro zvířata – zvláště u krmiva, jako jsou granule, seno, směs pro křečky, morčata a další drobná domácí zvířátka, byste měli mít stále na očích dobu trvanlivosti, resp. datum, do kdy krmiva spotřebovat. Výborně k tomu poslouží právě samolepicí etikety do tiskárny A4.

Sezonní oblečení – označit si v domácnosti můžete leccos, samolepicí etiketa se prostě jen jednoduše sloupne a nalepí, kam chcete, během několika sekund. Označit si můžete třeba oděvy, uložené ve skříni jako sezonní, a budete mít o nich lepší přehled.

Sportovní potřeby a hračky – deskové hry, karty, skládačky puzzle, stavebnice, míče, sítě, svítilny, skládací nože, stany, spacáky, pálky a rakety a mnoho dalších her, hraček a sportovních potřeb musíte někde skladovat, třeba v plastových boxech. Když každý z nich popíšete, budete mít snazší práci při hledání a balení věcí např. na dovolenou.

Chemikálie a čistidla – některé sypké či tekuté prostředky by se měly náležitě označit, zvláště pak ty nebezpečné, jako jsou chlorové tablety, hnojiva, vápno, sádra, cement, pojiva do lepidel a tmelů atd. Výhodou etiket je, že drží na různém povrchu, pevném i měkkém, podmínkou je pouze povrch odmastit a zbavit vlhkosti, prachu a nečistot.