Krize a peníze nebo peníze a krize?

V poslední době není vůbec jednoduché žít. Pro některé je složitá životní situace předmětem každodenního prožívání stresu a napětí. Pro jiné se toho až tolik nezměnilo. Někteří dokonce skoro ani nezaznamenali nějakou změnu, jiní si naopak uvědomili, jak je svět konzumní a jak jsme strašně zhýčkaní a proto se rozhodli svůj život trochu změnit a pozměnili vlastní návyky a zlozvyky. Napětí je vysoké a není divu, že se lidé začínají bát i o práci. Nedostatek příjmů nás nutí přemýšlet o tom, jaká je to doba a co bude dál? Budeme mít ještě práci? Budeme mít stabilní příjem? Není se čeho obávat? Nebo bude všechno jinak?

počítač graf

Pokud přemýšlíte nad půjčkou, pak ji rozhodně můžete získat. Nebankovní hypotéky se poskytují neustále, ale dobře si předem rozmyslete, jestli máte dostatek peněz a příjmů na splácení měsíčních splátek. Půjčku můžete získat formou hypotéky, takže dáte nemovitost do zástavy nebo formou obyčejné půjčky, v tom případě ničím neručíte. Tolerují se záznamy v registrech a není problémem, když máte jenom nízké měsíční příjmy.

Pomoci Vám může americká hypotéka bez registru.

Podnikatelé a finance, to je kapitola sama o sobě. V případě podnikatelů je to ještě daleko horší. Obáváme se totiž krachu i toho, že nebudeme mít co vyrábět a komu prodávat. Ekonomika stagnuje a pohyb zboží nebo služeb není tak patrný jako v předešlých letech.

podnikání restaurac

V případě podnikatelů se poskytují hypotéky bez registru nebo bez prokazatelných příjmů. Nevadí nízké daňové přiznání ani zápisy v registrech. Peníze z podnikatelského úvěru můžete využít jakýmkoliv způsobem, takže firmu můžete udržet na nohou. Zaplatíte běžné potřeby i veškeré výdaje za faktury nebo zaměstnance, pokryjete měsíční náklady, i když se nebude nic vyrábět a toto období jistě hravě překonáte.

Krize a peníze nebo peníze a krize, co je lepší? Zažít krizi, ale všechno ustát a pak opět vydělávat, nebo naopak mít peníze a nakonec třeba zkrachovat? Je určitě těžké toto období ustát, ale my pevně věříme, že každému můžeme pomoci s financemi a společně to jistě všechno překonáme.