Nabídka ready made společností

Začátek podnikání s právnickou osobou nemusí být vůbec složitý. Navíc může být okamžitý a ke všemu není ani nijak finančně náročný. To ale jen v případě, že se rozhodnete koupit si již hotovou, v obchodním rejstříku zapsanou společnost s ručením omezeným, takzvanou ready made společnost. Stačí si jen vybrat z desítek názvů již založených společností a můžete začít.

prodej společnosti

Všechny nabízené společnosti jsou připravené k podnikání, jsou přihlášeny ke všem volným živnostem a mají základní jmění 18 tisíc korun. Companies and Offices a.s, tedy společnost, která vám tyto společnosti s ručením omezeným zakládá, se rozhodla právě výší základního kapitálu odlišit od jiných nabídek ready made společností. Na trhu v České republice se totiž nabízejí ready made společnosti, většinou se základním kapitálem pouhých 1000 Kč. Což je nejnižší základní jmění, které dovolují zákony ČR. Jak tato výše základního kapitálu působí na vaše obchodní partnery a zákazníky si jistě dovedete představit sami. Zrovna důvěryhodností nesrší. Prodej ready made společností je, jak již bylo výše uvedeno, poměrně jednoduchou záležitostí. V podstatě se dá říci, že vám k realizaci obchodu stačí pouze pár krát ověřit svůj podpis a samozřejmě složit požadovanou cenu.

podpis smlouvy

Samotná nabídka Companies and Offices a.s, je ale daleko širší než jen několik desítek založených společností. Nabízí vám několik dalších, ale hodně důležitých služeb. Především jde o službu, která vytáhne trn z paty všem zájemcům, kteří mají svůj podnikatelský projekt, jsou připraveni si založit, nebo koupit, společnost s ručením omezeným, ale nemají pro ni sídlo. Což je jedna ze zákonem daných podmínek pro zápis společnosti do Obchodního rejstříku. Toto sídlo, byť virtuální, vám nabídne za velmi příznivou cenu, která začíná někde od 250 Korun měsíčně. V této ceně je započtený veškerý kancelářský servis, jako registrace a skenování příchozí pošty, či možnost využití krásných zasedacích místností pro vaše obchodní schůzky.