Nápady do vaší nálady

Možná teď s příchodem zimních měsíců a s příchodem zimy, se více uchylujete do vaší domácnosti a jak se blíží vánoční svátky, chcete si ji udělat útulnou. Ano, v létě je příjemnější, když je hodně prosluněná, vyvětraná, čistá, bez zbytečných věcí navíc. A ještě několikrát to platí více, když máte třeba děti. Jenže v tomto čase se člověk rád uchýlí pod deku s horkým nápojem a užívá si klidu a tepla domova v huňatých ponožkách a v objetí svých nejbližších. Proto třeba budete shánět další ozdoby do vašeho bytu, jak teď budete chystat vánoční výzdobu. Bez světýlek, svíček a dalších vymožeností této doby by to nešlo! Navíc, když se dají sehnat za přívětivé ceny a vy tak nemusíte počítat, co si můžete dovolit a co ne.

dekorativní lampa

Využijete to na více akcí

V létě jste organizovali svatbu, takže vám spoustu světýlek zbylo, našla by se určitě i dekorativní lampa. Na stůl přijde adventní věnec se čtyřmi svíčkami. Nebo si ho chcete vyrobit sami? A co kdyby mu společnost dělali třeba dekorační andělé? Náhle se vše promění a bude z vašich místností dýchat duch Vánoc. Obzvláště je to důležité, pokud máte ještě malé děti, které na ducha Vánoc věří a věří na Ježíška, který jim nosí dárečky. V těchto případech je nutné na toto myslet a udělat tak všechno ještě třikrát okázalejší, aby děti v dospělosti mohly na to vzpomínat a zas předávat ten pomyslný rodinný odkaz svým vlastním dětem.

čtyři andělé

Vždyť přece Vánoce jsou hlavně o dětech. Možná i v nás dospělých se stále skrývá ta malá dětská dušička, která se i přes ty každoroční shony za dárky a za jídlem docela i těší na to, jak ty letošní Vánoce proběhnou, zda se vámi vybrané dárky budou líbit a zda uvidíte ty odlesky očí vašich nejbližších, které jste chtěli vidět v rámci reakce na to, co pod stromečkem našli za krásné dary, které ani trochu nečekali.