Celoroční mobilní domek Berta

Co všechno se může vejít do 48 metrů čtverečních? Vlastně celý dům! A to se vším, co běžně k životu potřebujeme, přesně takový je i mobilní dům Lavaro House Berta Lavarohouse.

Mobilní domy mají mnohá pozitiva. Nejprve můžeme zmínit jejich „mobilitu“, ale vlastně to, že vám ho přistaví na jakýkoliv pozemek v rámci celé České republiky. Většina je již postavená a čekají jako nové objekty na své majitele někde ve skladových zásobách, takže si stačí dům vybrat a nechat převézt pomocí speciální přepravy, kterou vám společnost zajistí. Objekt se ustaví na pozemku, musíte samozřejmě vše napojit, ale zanedlouho už v něm můžete bydlet jako v klasickém například zděném domě. Celoroční objekty jsou navíc speciálně zateplené a staví se tak, aby neměly zbytečně vysoké náklady na energie, i proto jsou objekty malé, ale velice útulné a v dnešní době i krásné až luxusní svým vnitřním vybavením. Některé objekty se mohou nechat zkolaudovat.

příroda, krajina

Nejlepší na nich je jejich praktická stránka věci a také to, že je pořídíte stále za velice nízké ceny, což je pro mnohé klienty priorita a vlastně proto se mnohdy rozhodnou, že si takový objekt pořídí.

Ve dvou malých pokojích a jednom velkém najdete všechno. Součástí objektu bývá samozřejmě také kuchyně, v tomto případě je plně vybavená a najdete ji v jednom koutě obývacího pokoje, se kterým sdílí společný prostor, leč se zdá být tak trochu oddělená. To vyhovuje mnohým ženám.

káva, knížka, květiny

Zateplený je 130 milimetry izolační foukané pěny, která je nejlepším zateplením v tomto oboru. Kromě velkého obývacího pokoje s kuchyní zde naleznete ještě dva menší a také plně vybavenou koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a skříňkou, topným žebříkem, pračkou, bojlerem, zrcadlem a záchodem.

Dům je vybaven také jednou velkou manželskou postelí a skříněmi. V dalším pokoji naleznete patrovou postel a skříně. Kuchyně je velice moderní vyrobená v bílé barvě s moderními spotřebiči, jako je trouba, myčka, dřez a vestavěná lednička.