Perfektní krmení pro mazlíčka

Každý páníček chce pro svého mazlíčka jen to nejlepší, a strava je většinou na prvním místě. Dnes jsou k dostání nejrůznější granule, konzervy, někdo vaří těstoviny, někdo krmí barfem. Co je ale stoprocentní kvalita a to nejlepší pro žaludek vašeho čtyřnohého miláčka? Nabízíme možnost vyzkoušet pettime kanadské granule, které jsou vyráběny v Kanadě a jsou z lokálních surovin. Jedná se o speciální recepturu, o kterou se zasloužili kanadští veterinární lékaři. Granule jsou dobře stravitelné, pro pejsky chutné a budou prospívat jejich zdraví.
U granulí je velmi důležité, z čeho jsou zpracovány – právě Pettime neobsahují žádné náhražky, ale najdete v nich kvalitní zemědělské produkty, jenž zajistí správnou výživu psa a také jeho dobrou kondici.

krásný pes

Pravidelné jídlo a porce na míru

Dáváme si záležet na tom, aby bylo vše v pořádku a také praktické – i proto zasíláme krmení v originálních krabicích, v nichž se nachází menší balíčky s granulemi, abyste neměli otevřený velký pytel jídla, který by mohl postupně navlhnout. Velikost balení se liší podle velikosti psa. V balení naleznete samozřejmě veškeré informace o doporučeném dávkování a počtu krmení.
A co je na tomto systému ještě praktické a výhodné? Granule vám budou chodit pravidelně, takže nebudete muset myslet na to, že už mazlíčkovi dochází zásoby a je načase se vydat na nákupy. Krabice s novým jídlem vám přijde vždy včas, abyste nemuseli nic řešit.

štěně

A jak to celé funguje? Jednoduše založíte svůj profil, kde vyplníte údaje o svém pejskovi. Podle zadaných parametrů vytvoříme správný mix, který bude odpovídat požadovaným výživovým hodnotám. Následně si aktivujete předplatné a pak už běží všechno samo. Pokud byste potřebovali jakkoli upravit dávky, posunout dodání, stačí se podívat do svého profilu a informace upravit. Pokud byste si s něčím nevěděli rady, jsme vám plně k dispozici a se vším poradíme.