Užijte si super zábavu

Už jste přesyceni konvenčními druhy zábavy a rádi byste zkusili něco nového, neotřelého. Pak by vás mohla bavit laser game, která dokáže zabavit leckoho.

Užijte si super zábavu

Vzhledem k tomu, jak moc moderní technologie za poslední dvě dekády pokročily, změnilo to celou naši společnost k nepoznání. A to znamená i způsob zábavy. Dříve si děti hráli v lesích a na dvorcích, dnes sedí hlavně u televizí, případně před monitory a hrají počítačové hry. Na to by asi nebylo nic tak hrozného, kdyby se to občas střídalo, ale ono se to nestřídá. Díky tomu je tak stále více dětí obézních, což rozhodně není dobrá vizitka. Toto je ale problém nejen české, ale obecně světové společnosti.

billboard-right

Pokud se vám hraní na počítači už pomalu začíná zajídat, nebo cítíte, že byste alespoň jednou za čas chtěli trochu změnu, naskýtá se vám tu dobrá příležitost. Stačí jen navštívit sídlo laser game a dát se do hraní. Jedná se o velice zábavnou záležitost určenou pro více lidí. Pokud máte rádi hraní počítačových, potažmo konzolových her, tohle by vás mohlo chytit taky. Tentokrát to však není jako, ale doopravdy, bez virtuální reality.

Jestli hledáte něco podobného laser game, pak by asi nejblíže mohl být paintball. V principu jsou si tyto dvě hry docela podobné. V obou hrajete v partě lidí proti jiné partě lidí, v obou můžete nastavit pravidla podle sebe. Tedy samozřejmě, pokud se na nich všichni účastníci dohodnou. Laser game je ale jiná v tom, že se neodehrává někde v lese nebo v bunkrech, ale ve speciálních arénách. Není tak potřeba si oblékat maskáče, které pak půjdou automaticky do pračky. Tady se neumažete.

DSC_0196

Rozdílné jsou samozřejmě i zbraně. V paintballu po sobě protihráči střílí speciálními kuličkami, které jsou naplněné barvivem. Před těmito kuličkami je dobré se chránit, jelikož při zásahu na holou kůži mohou hodně štípat. Samozřejmě je i možné, že mohou dotyčného nešťastníka poškodit i na zdraví. To se stává ale málokdy. V laser game se to ale nestává nikdy, jelikož se zde střílí pouze světelnými paprsky, které nijak neubližují.